13 найкращих грошових книг про особисті фінанси 2020

анонімний

Зараз, коли ми живемо під хмарою рецесії, говорити про гроші з дітьми складніше, ніж будь-коли раніше. Батьки відчувають додатковий тиск, щоб вирішити, чому сім’я може зменшити витрати або наслідки втрати батьком роботи. Рейчел Річардс може бути інвестором та фінансовим радником, який дасть вам ознайомитися зі своїми знаннями щодо управління багатством у цій книзі нижче.

  • «Автоматичний мільйонер» – це дивовижна книга Девіда Баха, який цікаво склав план, як ви вийдете на пенсію.
  • “Замість того, щоб зосередитись на цифрах і практичних кроках, як це робить багато інших книг про особисті фінанси, він націлений на вашу емоційну реакцію та спосіб, яким ви вважаєте гроші”, – сказав Лотіч.
  • Дізнайтеся про те, як довіра її інстинктам і слідування за її кишечником призвели до величезного успіху.

Розповідь Ліннет про те, як вона змогла ліквідувати борг, надихає кожного, хто може почуватись пригніченим боргами і потребує допомоги. У третій книзі своєї популярної серії Broke Millennial фінансовий експерт та співавтор NextAdvisor Ерін Лоурі ділиться порадами щодо ведення важких, але важливих розмов про гроші з людьми з вашого найближчого оточення. Вона охоплює всі основи, починаючи від підготовки передбрачної співпраці разом із вашим чоловіком до обговорення питання виходу на пенсію разом із вашими старіючими батьками до спілкування з друзями, які хотіли б витратити більше грошей на спільний досвід, ніж ви что такое єдрпоу.

як тільки ви вирішите вжити заходів, необхідних для виходу з важкої фінансової діри. Коллінз в основному розбиває те, як потрібно розглядати питання накопичення багатства, починаючи від скорочення витрат і купуючи фонди з низьким рівнем витрат. Ця книга була рекомендована eBay, Forbes та Lifehacker серед найкращих подарунків для випускників випускників коледжів. Більшість з нас так і не дізналися про те, як розпоряджатися своїми грошима, навчаючись у школі. Якщо ви шукаєте книгу, яка полегшує інвестування тем, подивіться на цю книгу.

Найкраща книга про боротьбу з ощадливістю: усі гроші у світі, автор Лора Вандеркам

Радіус приєднався до найбільшої американської компанії з надання позик, щоб запропонувати нашим членам використання справедливого кредиту, конкурентних ставок та фінансових інструментів для отримання боргу та максимального використання ваших грошей. У цю епоху величезної економічної неоднозначності, коли кожного турбують їх гроші та те, як вони їх витрачають, ця книга бестселерів є важливим читанням. Він розповідає читачеві, як саме розрахуватися з боргами та накопичити заощадження, переставити пріоритети, вирішити внутрішні зустрічі між цінностями та способом життя та багатьма іншими. Без боргів до 30 висвітлює основи організації ваших фінансових проблем, виявляючи способи отримання додаткових грошових коштів для швидшого погашення боргу. У цій книзі читачі можуть підняти настрій та дізнатись про кредит, медичне страхування, фінансування автомобілів та витрати. «Ліннет розмовляє з читачем з точки зору пережитого життя,і вона пропонує практичні кроки, щоб допомогти людям впровадити свою стратегію ліквідації боргу буквально з першого дня.

Jim Cramers обережно збагачуйтесь

Тепер, для дещо іншого кута грошей, давайте поговоримо про … напружену паперову стежку, яка йде з цим. Безлад – зокрема, безлад паперу – може ускладнити життя багатьма способами. Мало того, що важче знайти потрібну вам річ, але безлад може призвести до втрати часу, втрачених можливостей, а також, зрештою, втрати грошей.

Інвестування

Більш конкретно, як саме правильно поводитися зі своїми фінансами – введіть заголовок Кері Сігел: «Чому вони мене цього не навчили в школі? ”Зігель, керівник бізнесу, який вийшов на пенсію, ділить книгу на 99 принципів та вісім грошових уроків, які вам потрібно було вивчити в середній школі чи коледжі, але ні. Ця легка для читання книга ідеально підходить для нових студентів або тих, хто хоче розпочати свою особисту фінансову подорож на правильній нозі. Автор особистих фінансів Раміт Сетхі окреслює шість тижнів, щоб прожити своє “багате життя”, як ви його визначаєте. Ця легка для читання та високоефективна книга переходить від читання до швидкого повернення. У “Загальному перетворенні грошей” Дейв Ремзі представляє сім кроків дитини, які є центром його філософії особистих фінансів без боргів.

Принципи: життя і робота

Роберт Кійосакі – ще одна суперечлива фінансова фігура – з кількома його поточними проектами, що викликають суперечки, і навіть деякими запитаннями про те, наскільки правдивою є ця книга. “Broke Millennial Takes On Investing” – це книга, яка щойно надійшла, зосереджена майже виключно на інвестуванні. Ми любимо це, тому що занадто багато тисячоліть уникають інвестицій з ряду причин. Ми любимо цю книгу, і вона навіть надихнула нас писати про секрети, про які ваш сусід-мільйонер не повідомляє вас. Крім книги, у Дейва є велика кількість послідовників, які мотивують та надихають одне одного в Інтернеті – включаючи Instagram та Facebook.

Ви схильні до більшого ризику, і справді повинні по-справжньому прочитати, навіть не роздумуючи про початок. І я також хотів, щоб щось підтримало мій інтерес, тому що читання про інвестування часом не є найцікавішим. Але керівництво Bogleheads по інвестуванню привернуло мою увагу та допомогло мені створити надійне портфоліо Vanguard.

Найкраща книга для шопоголіків: Відновлюючий витратник, Лорен Грейтман

Оскільки математика ПОЖЕЖУ є простою, психологічні різні її частини не є. Ця книга намагається допомогти вам зрозуміти як гроші, так і ваш мозок фінансової свободи. На ринку є тисячі фінансових позик та послуг, і ми віримо у те, що ми допоможемо вам зрозуміти, що найкраще для вас, як це працює, і чи може це насправді допомогти вам досягти ваших фінансових цілей. Ми пишаємося своїм вмістом та керівництвом, а пропонована нами інформація є об’єктивною, незалежною та безкоштовною.

Скільки платять американці, щоб сплатити податки

Я люблю цю книгу, тому що вона дає поради щодо особистих фінансів людям, які не можуть бути надмірно зацікавленими чи кваліфікованими у фінансах. Це прості, але потужні поради, включаючи цінність економії готівки, практикування фінансової дисципліни та використання складових відсотків на вашу користь, щоб створити велику кількість заощаджень протягом тривалого періоду часу. На відміну від багатьох книг про особисті фінанси, тут немає кривої навчання, яка б уповільнювала розуміння, і пересічні читачі, які не мають всебічного розуміння грошей та фінансів, можуть отримати від цього велику користь. Довгий час вважався однією з кращих книг про особисті фінанси, “Загальний обмін грошей” допомагає студентам університету зрозуміти, як взяти участь у надійному фінансовому плануванні та якнайшвидше почати виплачувати студентські позики.Це дає їм змогу досягти своїх фінансових цілей без тягаря величезних боргів. Одна з найбільших книг про особисті фінанси для студентів університету протягом більше 2-х десятиліть “Ваші гроші або ваше життя” описує дев’ять дев’ять простих кроків, які молоді люди можуть зробити для досягнення довгострокової фінансової незалежності.

Найкраща книга для інвесторів: Маленька книжка здорового глузду, автор Дж. Богл

Він захоплюється інвестиціями, економить готівку, заробляє гроші та допомагає іншим усвідомити, що вони можуть трансформувати свої фінанси самостійно. Ця книга призначена для інвестування та початківців з особистих фінансів, навіть для тих, хто має міцні знання. Багато своїх нинішніх знань та фінансів я зараховую до читання кількох нижче наведених книг про особисті фінанси. У цій публікації я ділюсь із 10 найкращими книгами про особисті фінанси, які можуть змінити ваше повсякденне життя у 2021 році та пізніше. Незважаючи на те, що деякі з них є новими, багато з цих книг були написані роками, проте вони містять позачасові уроки. Данн обговорює найкращі методи виплати студентських позик і дає поради щодо зменшення витрат протягом життя, яке ви хочете прожити.

Найкраще для розвитку грошових звичок: витрачайте добре, живіть багаті

Його порада конкурує з багатьма іншими в тому, що ви все ще можете витрачати гроші на щоденне латте, якщо це в кінцевому підсумку робить вас щасливими. Більші виробники багатства квитків, наприклад, наприклад, заробляючи більше, або зменшуючи великі витрати, такі як ваш будинок, автомобіль та їжа, – це де ви можете зробити найбільший ефект. Хоча принципи, описані в ній, можуть бути очевидними для деяких людей, ця книга справді надихає слідувати цим концепціям. Ця книга навчила мене отримувати гроші, а не лише зберігати їх готівкою вдома. «Моя улюблена книга про особисте фінансування -„ ТЕБЕ ЗВЕРНЕННО, що ти погана людина, яка заробляє гроші “, Джен Ожеро. Принцип «Оплачуй зараз, споживай пізніше» допоміг моїм дітям узгодити наші витрати з нашими цінностями.

мільйонерів, які показують, як вони економить, витрачають та вкладають гроші. Виявляється, люди з чистим капіталом у 1 мільйон доларів або навіть більше, як правило, проживають у мікрорайонах середнього класу, а не в закритих громадах. Зазначу, у цій книжці були деякі речі, з якими я не обов’язково погоджувався, але це відкрило мені очі на набагато більше можливостей і те, як саме краще жити. Я думаю, що ключовим фактором, який допомагає по-справжньому отримати належний спосіб мислення, є читання таких книг, як “Чотиригодинний робочий тиждень”, незалежно від того, чи погоджуєтесь ви з усім. Хоча багато хто з цих книг про особисті фінанси призначені для будь-якої демографічної групи, “Broke Millennial” Ерін Лоурі більше зосереджується на поколінні тисячоліть. Це була одна з перших книг про гроші та фінанси, яку я коли-небудь справді читав.

Керівництво Bogleheads щодо інвестування

Практично будь-яка річ, пов’язана з фінансами, з якою ви зіткнетесь дорослим, Бет покриває це. Письменник з особистих фінансів Раміт Сетхі проводить вас за допомогою шеститижневої програми, спрямованої на приведення фінансів у форму. Ключовим компонентом програми є введення систем у порядок для того, щоб розпоряджатися своїми грошима насправді було якомога менше тертя. Батьки рідко заповнюють цю інституційну прогалину в навчанні, вважаючи, що їхні діти якимось чином поглинуть принципи особистих фінансів через осмос.

Найкраще для жінок: Розумна дівчина для фінансів

Сокунбі справді є сертифікованим інструктором з фінансової освіти та засновником та виконавчим директором веб-сайту Clever Girl Finance. “Це одна з моїх улюблених книг про фінанси для початківців”, – говорить Хана Маеда, редактор комерції The Balance. “Це простий, безглуздий підхід до управління боргом та складання бюджету на чудових реальних прикладах”. Теоретично пропускати ранкову пробіжку кави звучить легко, але на практиці ми знаємо, що завжди є безліч емоційних та психологічних факторів, які повертаються саме до того, як ми вносимо такі прості зміни. Ще дві книги, обидві улюблені Чацького, досліджують, як саме ми приймаємо рішення і як, краще розуміючи свої міркування, ми можемо робити кращий вибір.

Чи є кращий спосіб закінчити день, ніж вечеря з рибним тако, наповнена білками та поживними речовинами та легко на гаманці? Цей рецепт вимагає вечора хлопців чи дівчат перед хорошим фільмом чи грою. Наведені нижче п’ять книг пропонуються сертифікованими фінансовими планувальниками. Ці професіонали взяли багато курсових робіт з фінансового планування, склали жорстокий іспит, накопичили тисячі годин досвіду та віддані своїй функції довіреної особи. Ми вважаємо, що кожен повинен мати можливість упевнено приймати фінансові рішення. Дізнайтеся про фінанси практично практично за короткий час за допомогою нашого щотижневого бюлетеня.

Тут підбірка книг про особисті фінанси, щоб отримати з боргів, розробити бюджет та зробити розумні інвестиції. Ця історія містить 25 історій фінансових фахівців, які просуваються на основні теми особистих фінансів, даючи читачам пропозиції щодо їх реалізації, коли вони роблять наступні кроки у фінансових подорожах. Сьюз Орман дає відверті та детальні поради щодо грошей у своїй останній книзі “Жінки та гроші”. Ця книга зосереджена на тому, як жінки заробляють, інвестують та заощаджують, а також надає чіткі поради щодо виходу на пенсію, шлюбу та багато іншого. Поради Ормана в “Жінки та гроші” часто настільки ж стосуються 20-річного віку, як і 60-річного віку, роблячи його хорошим вибором для тих, хто хоче дізнатись більше. Ось нескінченні поради до детальних збитків бюджету для тисячоліть, ось 17 найкращих книг про особисті фінанси Insider на 2021 рік.

Клейтон і Наталі дають вам саме це, розбиваючи все для вас у цій книзі. Книга дає поради інвесторам щодо взаємних фондів, похвали індексних фондів та важливості стратегії довгострокового періоду. «Інтелектуальний інвестор Бенджаміна Грем, вперше виданий у 1949 році, справді є широко відомою книгою про інвестиції у вартість.

Поки ви розслабляєтесь під сонячним світлом біля басейну, приходьте на початку липня, скористайтеся всіма перевагами свого вільного часу, ознайомившись з 25 найгарячішими, найновішими та найбільш продаваними книгами про особисті фінанси. Дізнайтеся, як катапулювати вас до остаточного успіху та краще розпоряджатися своїми коштами, щоб мати в майбутньому ще більше часу, щоб розслабитися та насолодитися Нижче наведено п’ять книг про особисті фінанси, які я рекомендую прочитати, щоб створити для себе цей тип автодидактичної “навчальної програми”. Разом вони пройдуть надзвичайно довгий шлях, допомагаючи вам владнати свої фінанси та освоїти свої гроші. Одна з багатьох оригінальних книг про особисті фінанси “Думай і збагачуй” була видана в 1937 р. Після Великої депресії.

Leave a Reply